Килим бежевий 3.0 x 4.0 м Fashion з рельєфним ворсом – це сучасне та якісне килимове покриття від українського виробника.
Килим виготовлений із міцних зносостійких матеріалів: міцної джутової основи та поліпропіленових ниток з яких складається ворс.
Завдяки рельєфному ворсу та бежево-коричневому відтінку, він додає інтер'єру елегантності та затишку. Ідеально підходить для вітальні, спальні, кабінету або коридору.
Висота ворсу 12 мм має м'яку та щільну структуру, а завдяки комбінованому ворсу, килимове покриття Fashion має рельєфний візерунок, що надає йому 3D ефект.
Цей килим, стане чудовим доповненням до інтер’єру, додаючи затишку і стилю.
Рекомендації щодо догляду:
- Перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 30°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- НЕ відбілювати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 300 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 700 ₴












