Новинка
-17%

Ковер 120х180 см безворсовий бежевий на гумовій основі, універсальний, для кухні, ванної Flex однотон 19706/111
1 950 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19706/111
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безворсовий килимок на латексній основі. Призначений для приміщень зі слизькою підлогою.
Латексна основа даного килимка м'яка - має високі протиковзкі властивості, утримує проникнення вологи, тому відмінно послужить захистом підлоги від пролитих рідин, мокрого взуття, витівок маленьких дітей і домашніх тварин.
Практичний у використанні, легко чиститься, не вигорає.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flex |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Безворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 180 см |
| Ширина килима | 120 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Ширина | 1200 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Нековзна основа | Да |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Основа | Латекс |
| Матеріал верху | Поліпропілен |
| Довжина: | 1800 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴











