Новинка
-12%

Килим бежевий 2.0x4.0 м з низьким рель'єфним ворсом OKSI BEIGE 38025/202
5 720 ₴
5 040 ₴
- В наявності
- Код: 38025/202
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим бежевий 2.0x4.0 м OKSI з рельєфним ворсом – це сучасне та якісне килимове покриття від українського виробника.
Килим виготовлений із міцних зносостійких матеріалів: міцної джутової основи та поліпропіленових ниток з яких складається ворс. При виробництві даного килима завдяки комбінуванню двох видів пряжі вдалося досягти відмінних експлуатаційних якостей. Стильний килим з комбінованим рель'єфним ворсом м'який і приємний на дотик.
Висота ворсу 6,5 мм має м'яку та щільну структуру, а завдяки комбінованому ворсу, килимове покриття Oksi має рельєфний візерунок, що надає йому 3D ефект.
Цей килим, виготовлений в Україні, стане чудовим доповненням до інтер’єру, додаючи затишку і стилю.
Рекомендації щодо догляду:
- Перед використанням рекомендується пропилососити;
- Машинне / ручне прання при температурі не більше 30°C;
- Для вологого прибирання бажано використовувати рідкий миючий засіб;
- НЕ відбілювати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Джут, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Щільність ворсу | 204800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 6.5 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 040 ₴











