Новинка
-9%

Килим сірий 2.5x3.5 м Lira з комбінованим ворсом і термоусадкою L.gray 09464A
6 560 ₴
5 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 09464A
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим 2.5x3.5 м Lira з комбінованим ворсом і термоусадкою – це сучасний вибір для інтер’єру, виконаний з високоякісних матеріалів. Ворс складається з поліпропілену та поліестеру, що робить його зносостійким та м’яким на дотик. Основа з джуту забезпечує довговічність і стійкість.
Висота ворсу 9 мм має приємний на дотик об’єм, а завдяки термоусадці та комбінованому ворсу, килим має щільну структуру, що сприяє тривалому збереженню його зовнішнього вигляду.
Цей килим, виготовлений в Україні, стане чудовим доповненням до інтер’єру, додаючи затишку і стилю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LIRA |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 350 см |
| Ширина килима | 250 см |
| Товщина килима | 9 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 970 ₴











