Новинка
-8%

Килим 2.0 х 3.0 м світло - бежевий Soft Shine L.beige 00000A
4 260 ₴
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00000A
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килими SOFT SHINE з невисоким м’яким ворсом за прийнятною ціною. Сучасний дизайн, чудова щільність та м’якість. Приємна кольорова палітра ідеально підходить для вітальні, спальні, дитячої або коридору. Такий килим легко чистити та пилососити, він не боїться води ( можна прати в домашніх умовах при температурі води до +40 градусів), гіпоалергенний.
З килимами SOFT SHINE ваш дім буде теплий та затишний!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Щільність ворсу | 236800 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 300 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴











