Топ
-3%

Килим 1.0x2.0 м овальний кремовий із високим ворсом Fantasy CREAM 12500/10
1 816 ₴
1 766 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12500/10
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальний килим 1.0x2.0 м колекції Karat Carpet FantasyKarat Carpet Fantasy - це сучасний та модний виріб з високим ворсом турецького виробництва.
Чудовий вибір для спальні або вітальні, так само він чудово підходить у дитячу кімнату. Його дизайн справить враження на Вас і Ваших гостей, створивши затишну атмосферу в будинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Кремовий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Щільність ворсу | 228000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 100 см |
| Товщина килима | 30 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 766 ₴











