
Універсальний килим 0.5x0.8 м на гумовій основі Digital bamboo Смарагд LX02
400 ₴
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX02
Довжина килима - 1.0м. Ширина килима - 0.6м. Ворс 4мм.
Килим Digital Saphire виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
Сучасний дизайн розроблений в 2023 році, Найновіша якість ниток та їx забарвлення роблять даний килим яскравим та сучасним. Це дуже гарний вибір який додасть унікальності вашому інтер'єру та зробить вашу квартиру або дім більш затишним та теплим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Зелений |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 80 см |
| Ширина килима | 50 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Основа | Гума |
| Матеріал верху | Полиэстер |
| Довжина: | 800 мм |
- Ціна: 345 ₴











