
Універсальний килим 1.2x1.8 м на гумовій основі Digital bamboo Чорний мармур LX03
1 680 ₴
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: LX03
Довжина килима - 1.8м. Ширина килима - 1.2м. Ворс 4мм.
Килим Digital bamboo виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Щільність ворсу | 1000000 точок/кв.м |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 180 см |
| Ширина килима | 120 см |
| Товщина килима | 4 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Основа | Гума |
| Матеріал верху | Полиэстер |
| Довжина: | 800 мм |
- Ціна: 1 450 ₴











