Овальний килим 0,7 х 1,4 м Super Lux Shaggy - покриття з високим ворсом. Універсальний дизайн для будь-якого приміщення в будинку, особливо підходить для дитячої, спальні або вітальні. Ворс у килима м'який і пухнастий, по ньому дуже комфортно ходити босоніж.
З килимами Super Lux Shaggy Ваш будинок буде затишним і теплим!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для спальні, Універсальне, Для коридору, Для передпокою, Для вітальні |
| Колір | Рожевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 140 см |
| Ширина килима | 70 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴








