Овальний килим 0,7 x 1,4 м колекції SUPER LUX SHAGGY - це сучасний та модний виріб з високим ворсом турецького виробництва. Виготовлений з з м'якої поліпропіленової нитки Heat-set скрученої вдвічі, завдяки чому він дуже щільний і товстий, що дозволяє при необхідності робити вологе прибирання і навіть прати.
Дана колекція характеризується стійкістю до забруднення та попадання вологи, гарною зносостійкістю та простотою у догляді. Килими Shaggy не електризуються завдяки антистатичній обробці ниток.
Чудовий вибір для спальні або вітальні, так само він чудово підходить у дитячу кімнату. Його дизайн справить враження на Вас і Ваших гостей, створивши затишну атмосферу в будинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 140 см |
| Ширина килима | 70 см |
| Товщина килима | 44 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴











