
Універсальний килим 0.6x1 м на гумовій основі Digital bamboo Коричневий мармур Е140
630 ₴
497 ₴
- Готово до відправки
- Код: Е140
Довжина килима - 1.0м. Ширина килима - 0.6м. Ворс 4мм.
Килим Digital Saphire виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
Сучасний дизайн розроблений в 2023 році, Найновіша якість ниток та їx забарвлення роблять даний килим яскравим та сучасним. Це дуже гарний вибір який додасть унікальності вашому інтер'єру та зробить вашу квартиру або дім більш затишним та теплим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні, Для вулиці, Для кабінету |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Щільність ворсу | 1000000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 110 см |
| Ширина килима | 60 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Ширина | 600 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Нековзна основа | True |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал верху | Гума |
| Довжина: | 1000 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | True |
- Ціна: 497 ₴











