
Килим універсальний сірий 0.6x1.1 м на гумовій основі Soft Antrasit тріщіни 11147-2
460 ₴
385 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11147-2
Розмір 0.6x1.1 м
Килим з колекції Soft турецького виробника - це чудовий представник затишного та стильного інтер'єру. Виготовлений з високоякісного поліпропіленового ворсу, цей килим відрізняється неймовірною м'якістю та приємністю на дотик.
Завдяки використанню прогумованої основи з повсті, килим має високу стійкість до зносу і забезпечує надійне кріплення на підлозі.
Практичність даного килима підкреслюється можливістю прання в пральній машині при температурі до 30 градусів, що робить його досить легким у догляді та ідеальним вибором для сімей з дітьми чи домашніми тваринами. З висотою ворсу 6 мм килим Soft створює відмінний баланс між комфортом та практичністю, ідеально вписуючись у будь-який інтер'єр та додаючи йому атмосферу затишку та тепла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dinarsu |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Висота ворсу | 60 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 110 см |
| Ширина килима | 60 см |
| Товщина килима | 60 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 385 ₴











