-11%

Килим із довгим ворсом 2,0 х 4,0 м SUPER LUX SHAGGY BLUE 6365A
10 080 ₴
9 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6365А
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килим 2,0 х 4,0 м колекції SUPER LUX SHAGGY - це сучасний та модний виріб з високим ворсом турецького виробництва. Виготовлений з з м'якої поліпропіленової нитки Heat-set скрученої вдвічі, завдяки чому він дуже щільний і товстий, що дозволяє при необхідності робити вологе прибирання і навіть прати.
Дана колекція характеризується стійкістю до забруднення та попадання вологи, гарною зносостійкістю та простотою у догляді. Килими Shaggy не електризуються завдяки антистатичній обробці ниток.
Чудовий вибір для спальні або вітальні, так само він чудово підходить у дитячу кімнату. Його дизайн справить враження на Вас і Ваших гостей, створивши затишну атмосферу в будинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Картал |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для спальні, Універсальне, Для коридору, Для передпокою, Для вітальні |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 50 мм |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴








