Топ
-7%

Килим універсальний 2.5х4.0 м ( основа з гумовими крапками ) Темн сіро-беж Epic 23090690520
6 300 ₴
5 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23090690520
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір – 2.5х4.0 м .
Килим Epic універсальний Темно сіро-бежевий від турецького виробника - складається зі 100% поліестеру. Основа (anti-slip) прогумована гумовими точками.
Ідеальне покриття на підлогу в передпокій, в спальню, в вітальню, в дитячу кімнату, для ванної кімнати, для кухні, в коридор.
Ворс - 7 мм дуже м'який, плюшевий і теплий, має антистатичний ефект, а також гіпоалергенний.
На основу килима точково нанесено латекс (гума). Завдяки чому основа з гумовими точками не ковзає по підлозі.
Килим легко чиститься і не линяє. Можна прати у домашніх умовах (при температурі води до +40 градусів).
Бюджетний килим для підлоги колекції Epic ідеально підійде для сучасного інтер'єру!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epic |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для кабінету |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Щільність ворсу | 220000 точок/кв.м |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 250 см |
| Товщина килима | 9 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴











