Новинка
-8%

Килим 1.6x2.3 м бежевий із комбінованим ворсом Optima Павутина Beige 2576A
3 100 ₴
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2576A
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір – 1.6x2.3 м.
Турецька колекція килимів Optima — створена з використанням високоякісних матеріалів, що поєднують перевагу поліпропілену та поліестеру. Поєднання цих матеріалів забезпечує килиму Optima неперевершену зносостійкість, дозволяючи йому зберігати свою привабливість та красу протягом тривалого часу.
-Висота ворсу 7 мм
-Вироблені у Туреччині.
Сучасний дизайн, блиск, рельєфний малюнок, надають килиму надзвичайно розкішного вигляду. Відмінно підійде у вітальню чи спальню. Легко чистити та пилососити, не боїться води, гіпоалергенний. Більше того, завдяки чудовому шумопоглинанню ці килими створюють атмосферу затишку і тиші, допомагаючи вам розслабитися і насолодитися моментом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Щільність ворсу | 500000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 230 см |
| Ширина килима | 150 см |
| Товщина килима | 9 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴











