-8%

Килим овальний 2.0x3.0 м Alaska з комбінованим ворсом і термоусадкою GRAY 03648A
6 048 ₴
5 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03648A
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір – 2.0x3.0 м.
Килими турецької якості виготовлені в Україні! Сучасний дизайн, блиск, рельєфний малюнок, надають килиму надзвичайно розкішного вигляду. Відмінно підійде у вітальню чи спальню. Легко чистити та пилососити, не боїться води, гіпоалергенний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alaska |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Ширина килима | 200 см |
| Товщина килима | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 570 ₴






