Овальний килим 1.6x2.3м колекції Karat Carpet Fantasy - це сучасний та модний виріб з високим ворсом турецького виробництва.
Прекрасний вибір для спальні або вітальні, також він відмінно підходить в дитячу кімнату. Його дизайн справить враження на Вас та Ваших гостей, створивши затишну атмосферу будинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Петельний |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Щільність ворсу | 228000 точок/кв.м |
| Основа килима | Джут |
| Довжина килима | 230 см |
| Ширина килима | 160 см |
| Товщина килима | 30 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 339 ₴












