
Універсальний килим 1.2x1.8 м на гумовій основі Digital bamboo Пісок D104
1 850 ₴
1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: D104
Довжина килима - 1.2м. Ширина килима - 1.8м. Ворс 4мм.
Килим Digital bamboo виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
Сучасний дизайн розроблений в 2023 році, Найновіша якість ниток та їx забарвлення роблять даний килим яскравим та сучасним. Це дуже гарний вибір який додасть унікальності вашому інтер'єру та зробить вашу квартиру або дім більш затишним та теплим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні, Для вулиці, Для кабінету |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 180 см |
| Ширина килима | 120 см |
| Товщина килима | 4 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 620 ₴











