
Універсальний килим 1.6x2.3 м на гумовій основі Digital bamboo Коричневий мармур Е140
3 270 ₴
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: Е140
Довжина килима - 2.3м. Ширина килима - 1.6м. Ворс 4мм.
Килим Digital bamboo виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні, Для вулиці, Для кабінету |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Щільність ворсу | 100000 точок/кв.м |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 230 см |
| Ширина килима | 160 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Ширина | 500 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Нековзна основа | True |
| Застосування | Усередині приміщення |
| Матеріал верху | Гума |
| Довжина: | 800 мм |
| Водовідштовхувальні властивості | True |
- Ціна: 2 730 ₴











