-5%

Килим овальний 0.8x1.5 м.Alaska з комбінованим ворсом і термоусадкою GRAY 03935A
1 208 ₴
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03935A
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір – 0.8x1.5 м.
Килими турецької якості виготовлені в Україні! Сучасний дизайн, блиск, рельєфний малюнок, надають килиму надзвичайно розкішного вигляду. Відмінно підійде у вітальню чи спальню. Легко чистити та пилососити, не боїться води, гіпоалергенний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alaska |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Овальний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Ширина килима | 80 см |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴











