Топ
-21%

Набір килимків з високим ворсом чорний 60х100 см + 50х60 см у ванну кімнату Shaggy Banyolin Black F309 хвиля SGP 05
1 290 ₴
1 020 ₴
- В наявності
- Код: SGP 05
+380 (63) 517-49-70
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
До комплекту входить килимок для ванни 60х100 см та килимок для туалету з вирізом 50х60 см.
У складі ворсу килима тільки якісний 100% поліпропілен. М'який ворс закріплений на екологічно чистій основі, його висота становить 3см. Оригінальні килимки для ванної виробляють на найкращих фабричних підприємствах у Турції, застосовуючи сучасне обладнання.
Комплект зроблений у формі прямокутника, він стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Набір килимків |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основа | Гума |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 30 мм |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴






