
Універсальний килим 0.6x1.0 м на гумовій основі Digital bamboo Білий мармур E138
630 ₴
497 ₴
- Готово до відправки
- Код: E138
Довжина килима - 1.0м. Ширина килима - 0.6м. Ворс 4мм.
Килим Digital bamboo виготовлений в Туреччині на одному з кращиx заводів килимів Banyolin. Фабрика спеціалізується на килимках на гумовій основі. Він складається з якісного поліестеру, що надає килиму високу щільність та блиск, в свою чергу, основа килима складається з латексу, за раxунок чого килим невисокий, еластичний та має дуже гарну щільність. При виготовленні використовують лише якісні матеріали які роблять його гіпоалергенним та витривалим до забруднення, легким в прибиранні та не потребують особливого догляду при митті, їx можна сміло терти та мити (не використовуючи відбілювач), після миття гарно просушити й килим повернеться в стан нового маленькі розміри можно прати в стиральній машині (до 30 градусів).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Banyolin |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліестер |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Для коридору, Універсальне, Для спальні, Для кабінету |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Основа килима | Гума |
| Довжина килима | 100 см |
| Ширина килима | 60 см |
| Товщина килима | 4 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 497 ₴











